Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej Archidiecezji Lubelskiej pielgrzymka Wąwolnica msza święta ambona ksiądz Grzegorz Bogdański foto rekolekcje dla Szafarzy

Rekolekcje dla Szafarzy

Nadzwyczajny Szafarz Komunii Świętej nieustannie troszczy się o własną formację duchową, przede wszystkim we własnej parafii, prowadząc życie sakramentalne, a ponadto bierze udział w dorocznych rekolekcjach, które przedłużają na kolejny rok upoważnienie do pełnienia zaszczytnej funkcji „Sługi Chrystusa Eucharystycznego”.

Rekolekcje, które mają charakter formacyjno-warsztatowy, rozpoczynają się w piątek zakwaterowaniem od godz. 17.00, natomiast kończą się w niedzielę obiadem o godz. 13.00.

Jest to krótki czas i chcemy go wykorzystać maksymalnie i owocnie, także na zbudowanie więzi braterskich. Dlatego też wszyscy, przez cały ten czas, pozostajemy na miejscu (rezygnujemy z tzw. dojeżdżania na rekolekcje). Oczywiście, jeśli ktoś z powodów obiektywnych nie mógłby pozostawać na nocleg, to proszony jest uprzednio o kontakt.
Formularz zgłoszeniowy z możliwością zapisania się na rekolekcje w 2024 roku zostanie otwarty pod koniec czerwca.

Terminy Rekolekcji – Jesień 2024

Po pojawieniu się możliwości zapisów na rekolekcje uprzejmie prosimy, by nie odkładać decyzji o zgłaszaniu się na ostatni moment.

20-22 września

24-340 Józefów nad Wisłą

NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚWIĘTEJ Social media

Bądź na bieżąco!

Zachęcamy do regularnego odwiedzania profilów Archidiecezji Lubelskiej na Facebooku oraz Instagramie. Znajdą tam Państwo m.in. informacje na temat bieżącej działalności Szafarzy Archidiecezji Lubelskiej.
smartphone screen Facebook Instagram Archidiecezja Lubelska